ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA

Kdaj?

V četrtek, 23. 2. 2023, med 7. in 17. uro.

Kje?

Pri malemu vhodu (pri izhodu na igrišče).

Tja se lahko pripeljete tudi z avtomobilom (dovoz z Beblerjevega trga).

Papir bomo zopet tehtali. Ob koncu akcij določimo zmagovalca.

Da bo tehtanje papirja teklo nemoteno, smo oblikovali priporočila, ki lahko olajšajo delo in skrajšajo morebitne čakalne vrste:

• Papir je lahko v škatlah, vendar ne v prevelikih, zato da jih lahko ena oseba dvigne na tehtnico.
  • Papir je lahko v zavojih, ki so zavezani z vrvico (ne plastično).
  • Za lažje in hitrejše beleženje prosimo, da na papir na vrhu kupa s flomastrom označite razred in oddelek (npr. 4. a).
  • NEUSTREZNA EMBALAŽA: plastične vreče, leseni zabojčki.