Vesela pomlad prestavljena

Spoštovani starši/skrbniki,

zaradi negotovih vremenskih razmer ter slabe vremenske napovedi, bomo prireditev Vesela pomlad, ki bi jo morali izvesti v sredo, 24.05.2023, izvedli teden dni kasneje, torej v sredo, 31.05.2023, ob 16. uri.

Dobra volja in nasmeh kljub temu ostajata.

Učenci in kolektiv OŠ Nove Jarše 

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost