VELIKI KONCERT ROCK MULČKOV

na Kongresnem trgu, 9. JUNIJ 2021, ob 19:30
Vabljeni na Kongresni trg v sredo, 9. JUNIJA 2021, ob 19:30.
Na velikem odru bodo zapeli Rock mulčki z znanimi glasbeniki – Matevž Šalehar (Hamo), MRFY, Koala voice, Nipke, Tina Marinšek, Tomaž Mihelič (Marlena), Eva Beus (Tabu), Ajda Stina Turek, Sash Kuzma, Rock mulčki band (Miha Renčelj, Rok Škrlj, Luka Kuhar, Tilen Stepišnik). Program bo povezoval Toni Cahunek.
Čas je, da napolnimo Kongresni trg kot nekoč, tako, kot je prav, na prostem, pod zvezdami. Dajmo pomnožit ljubezen in naj srca bijejo v ritmu glasbe.
Rock mučki vas že nestrpno pričakujejo.
Vstopnine ni.
Ob obisku upoštevajte priporočila NIJZ.