VARNA RABA INTERNETA

VARNA RABA INTERNETA

Kaj je TOM?

TOM je telefon za otroke in mladostnike, ki deluje v okviru Zveze prijateljev mladine Slovenije (ZPMS).

V prvi vrsti je TOM nastal kot čustvena opora otrokom in mladim, ki se v procesu odraščanja srečujejo z različnimi vprašanji, dilemami ali stiskami. Na brezplačni telefonski številki 116 111 lahko svetovalcem zaupajo svoje težave ali jih prosijo za nasvet in dodatne informacije. Anonimnost in zaupnost pogovora in klicateljev sta zagotovljeni…

Več o tem, klikni na kaj je TOM.

TOM – kampanja o varni rabi interneta. Več o si lahko preberete tukaj.

Del kampanje je tudi nagradna igra na temo varne rabe interneta, ki se začne 22. septembra 2021. Na TOM Facebook strani bodo v naslednjih tednih objavljali nagradna vprašanja vezana na težave na spletu. Za vsako vprašanje bodo izžrebali in nagradili 3, ki bodo pravilno odgovorili.

Vabljeni k sodelovanju.

Dostopnost