Vabilo na VESELO POMLAD

Spoštovani starši,

ker nam je prejšnji teden zagodlo vreme, vas jutri ponovno vabimo na “VESELO POMLAD”.

»VESELA POMLAD« je za nas praznik, ko otroci in zaposleni z vašo pomočjo skušamo napolniti šolski sklad.

Zato vas vabimo, da se nam v sredo, 31. 5. 2023, od 16. do 18. ure pridružite ob sproščenem klepetu in ob dejavnostih na šolskem igrišču.

Tokrat pripravljamo:

• NASTOP ROCK MULČKOV OB 16:00,
  • MUSICAL PEPELKA OB 16:20,
  • IZMENJEVALNICO OD A DO Ž (otroška oblačila, otroška obutev, igrače,…),
  • IZMENJEVALNICO OTROŠKIH IN MLADINSKIH KNJIG, ki so jih učenci prerasli ali prebrali,
  • PALAČINKE IN ŠE KAJ, da se posladkamo,
  • USTVARJALNE DELAVNICE,
  • »ČAJNICO S SOKOM IN KAVICO«,  da ne bomo žejni in zaspani,
  • MALI SPOMLADANSKI SEJEM, z izdelki otrok,
  • ČEBELJI FOTO KOTIČEK,
  • POSLIKAVO OBRAZOV IN PLETENJE KITK,
  • ter posebni dodatek: NOGOMETNO TEKMO MED UČENCI/UČENKAMI IN STARŠI na zunanjem igrišču. Ekipe 5 igralcev se prijavijo na igrišču od 16:15 – 16:40 pri učiteljici Vanji Rešetar.

V primeru slabega vremena se dogodek prestavi na novi datumi!

Vljudno vabljeni

Učenci OŠ Nove Jarše in kolektiv