Vabilo na spletni dogodek >Ulet na Šubo< in na informativni dan Gimnazije Jožeta Plečnika Ljubljana

Spoštovani,  

približuje se čas, ko se bodo morali učenci devetega razreda odločiti, na kateri šoli želijo nadaljevati svoje šolanje.  

Vas in vaše starše vljudno vabimo na našo šolo na informativni dan, ki bo potekal 17. in 18. februarja 2023. Vse pomembne informacije in gradiva o Gimnaziji Jožeta Plečnika Ljubljana lahko najdete na naši spletni strani: https://www.gjp.si/.  

Za najbolj neučakane pa smo pripravili videosrečanje »Ulet na Šubo«, na katerem bodo profesorji in dijaki na kratko predstavili našo šolo ter odgovorili na morebitna vprašanja.  

Srečanje bo potekalo v četrtek, 26. 1. 2023, ob 17. uri na povezavi: 

http://uletnasubo.gjp.si/ 

Za dodatne informacije smo vam na voljo na elektronskem naslovu vpis@gjp.si ter na telefonski številki 01 620 4206 (svetovalna služba). 

Za sodelovanje se vam zahvaljujemo in vas lepo pozdravljamo. 

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost