V šoli je gorelo

Dne 11.10.2023 v sredo ob uri 9.20 je na Osnovni šoli Nove Jarše zazvonila sirena za požarno nevarnost. Učenci so začeli paničariti, a so jih učitelji pomirili in jim rekli, naj gredo počasi proti zasilnemu izhodu. Ko so prišli ven, so se vsi postavili v kolone po razredih, nato so jih učitelji prešteli. Na koncu so dobili obvestilo, da je bila to le požarna vaja in vsi so se lahko varno vrnili v razrede.

Vaši novinarji: Davor, Tim, Žan

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost