URNIKI VIDEO SREČANJ

OD 6. DO 9. RAZREDA

V zavihkih najdete urnike video srečanj za posamezne oddelke predmetne stopnje. Termini srečanj so določeni s šolskimi urami.

2. ura (9.10-9.55)

4. ura (11.05-11.50)

5. ura (11.55-12.40)

6. ura (12.45-13.30)

O spremembah in natančnemu poteku izvedbe srečanj bodo učence obvestili učitelji v aplikaciji MS Teams.

Video srečanja na razredni stopji bodo potekala v dogovoru z razredničarkami posameznih oddelkov.

6. A

6.a

Teden A

ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura SLJ Pigac Kokalj MAT Hočevar Malovrh TJA Lenart Štefanič GEO Kodrič
4. ura TJA Lenart Štefanič LUM Božič NAR Duh MAT Hočevar Malovrh
5. ura TIT Ledinek SLJ Pigac Kokalj GOS Bregar

 

Teden B

ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura SLJ Pigac Kokalj MAT Hočevar Malovrh TJA Lenart Štefanič ZGO Panič GEO Kodrič
4. ura TJA Lenart Štefanič GUM Dimitrova NAR Duh MAT Hočevar Malovrh
5. ura TIT Ledinek SLJ Pigac Kokalj GOS Bregar

 

6. B

Teden A 

ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura MAT Ledinek SLJ Zadravec GOS Bregar NAR Kuhar TJA Koder
4. ura GUM Strel TJA Koder GEO Kodrič SLJ Zadravec
5. ura TIT Ledinek MAT Ledinek

 

Teden B 

ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura MAT Ledinek SLJ Zadravec GOS Bregar NAR Kuhar TJA Koder
4. ura LUM Božič TJA Koder GEO Kodrič ZGO Kuhar SLJ Zadravec
5. ura TIT Ledinek MAT Ledinek

 

6. C

Teden A 

ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura MAT Vončina GEO Kuhar MAT Vončina TIT Kobal
4. ura TJA Koder GUM Dimitrova TJA Koder GOS Bregar SLJ Kos
5. ura SLJ Kos NAR Duh

 

Teden B 

ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura MAT Vončina ZGO Kuhar MAT Vončina TIT Kobal
4. ura TJA Koder LUM Božič TJA Koder GOS Bregar SLJ Kos
5. ura SLJ Kos NAR Duh
7. A

Teden A 

ponedeljek torek sreda četrtek petek
0. ura Šah Kodrič
2. ura SLJ Kos GEO Kodrič TJA Koder DKE Panič
 3. ura NI1 Janše
4. ura NAR Duh ZGO Panič MAT Hočevar Malovrh SLJ Kos TJA Koder
5. ura MAT Hočevar Malovrh GUM Dimitrova
6. ura SPH Bregar UBE Kodrič GK Zadravec

 

Teden B

ponedeljek torek sreda četrtek petek
0. ura Šah Kodrič
2. ura SLJ Kos GEO Kodrič TJA Koder TIT Ledinek
 3. ura NI1 Janše
4. ura NAR Duh ZGO Panič MAT Hočevar Malovrh SLJ Kos TJA Koder
5. ura MAT Hočevar Malovrh LUM Božič
6. ura UBE Kodrič

 

7. B

Teden A 

ponedeljek torek sreda četrtek petek
0. ura Šah Kodrič
2. ura TJA Janše MAT Vončina NAR Duh SLJ Pigac Kokalj MAT Vončina
 3. ura NI1 Janše
4. ura GEO Kodrič SLJ Pigac Kokalj TJA Janše
5. ura TIT Ledinek ZGO Panič LUM Božič
6. ura SPH Bregar UBE Kodrič GK Zadravec

 

Teden B 

ponedeljek torek sreda četrtek petek
0. ura Šah Kodrič
2. ura TJA Janše MAT Vončina NAR Duh SLJ Pigac Kokalj MAT Vončina
 3. ura NI1 Janše
4. ura GEO Kodrič SLJ Pigac Kokalj TJA Janše
5. ura DKE Panič ZGO Panič GUM Dimitrova
6. ura UBE Kodrič

 

7. C

Teden A 

ponedeljek torek sreda četrtek petek
0. ura Šah Kodrič
2. ura OS Rešetar DKE Panič SLJ Pigac Kokalj TJA Lenart Štefanič SLJ Pigac Kokalj
 3. ura NI1 Janše
4. ura ZGO Panič MAT Hočevar Malovrh MAT Hočevar Malovrh GEO Kodrič
5. ura NAR Duh TJA Lenart Štefanič GUM Dimitrova
6. ura SPH Bregar UBE Kodrič GK Zadravec

 

Teden B 

ponedeljek torek sreda četrtek petek
0. ura Šah Kodrič  
2. ura TIT Kobal SLJ Pigac Kokalj TJA Lenart Štefanič SLJ Pigac Kokalj
 3. ura NI1 Janše
4. ura ZGO Panič MAT Hočevar Malovrh MAT Hočevar Malovrh GEO Kodrič
5. ura NAR Duh TJA Lenart Štefanič LUM Božič
6. ura UBE Kodrič

 

8. A

Teden A

ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura SLJ Zadravec TJA Koder/Lenart MAT Kobal/Hočevar FIZ Hočevar Malovrh KEM Bregar
4. ura MAT Kobal/Hočevar GEO Kodrič ZGO Panič TIT Kobal
5. ura LUM Božič BIO Duh

NI2 Janše

MME Kodrič

TJA Koder/Lenart SLJ Zadravec

 

Teden B

ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura SLJ Zadravec TJA Koder/Lenart MAT Kobal/Hočevar FIZ Hočevar Malovrh KEM Bregar
4. ura MAT Kobal/Hočevar GEO Kodrič ZGO Panič DKE Panič
5. ura GUM Dimitrova BIO Duh NI2 Janše TJA Koder/Lenart SLJ Zadravec
6. ura NOV Zadravec
8. B

Teden A 

  ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura MAT Štravs Merkun TJA Janše MAT Štravs Merkun KEM Bregar FIZ Hočevar Malovrh
           
4. ura SLJ Kos/Pigac BIO Duh   DKE Panič ZGO Panič
5. ura GUM Dimitrova GEO Kodrič

NI2 Janše

MME Kodrič

TJA Janše SLJ Kos/Pigac
6. ura       GK Zadravec  

 

Teden B 

  ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura MAT Štravs Merkun TJA Janše MAT Štravs Merkun KEM Bregar FIZ Hočevar Malovrh
           
4. ura SLJ Kos/Pigac BIO Duh   TIT Ledinek ZGO Panič
5. ura LUM Božič GEO Kodrič NI2 Janše TJA Janše SLJ Kos/Pigac
6. ura       NOV Zadravec  

 

9. A

Teden A 

  ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura MAT Kobal KEM Bregar ZGO Panič LUM Božič TJA Janše/Lenart
           
4. ura   TJA Janše/Lenart MAT Kobal SLJ Pigac/Zadravec  
5. ura SLJ Pigac/Zadravec FIZ Vončina   BIO Duh GEO Kodrič
6. ura     NI3 Janše    

 

Teden B 

  ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura MAT Kobal KEM Bregar ZGO Panič GUM Dimitrova TJA Janše/Lenart
           
4. ura   TJA Janše/Lenart MAT Kobal SLJ Pigac/Zadravec  
5. ura SLJ Pigac/Zadravec FIZ Vončina ROM Kodrič BIO Duh GEO Kodrič
6. ura     NI3 Janše NOV Zadravec  

 

9. B

Teden A 

  ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura TJA Koder SLJ Kos GEO Kodrič GUM Dimitrova ZGO Panič
           
4. ura FIZ Vončina MAT Štravs/Vončina KEM Bregar TJA Koder MAT Štravs/Vončina
5. ura       SLJ Kos BIO Duh
6. ura     NI3 Janše    

 

Teden B 

  ponedeljek torek sreda četrtek petek
2. ura TJA Koder SLJ Kos GEO Kodrič LUM Božič ZGO Panič
           
4. ura FIZ Vončina MAT Štravs/Vončina KEM Bregar TJA Koder MAT Štravs/Vončina
5. ura     ROM Kodrič SLJ Kos BIO Duh
6. ura     NI3 Janše NOV Zadravec  

 

Dostopnost