PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Dragi učitelji, učenci in starši!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila. Šola bo v zameno za sodelovanje prejela sadiko smreke, ki jo bomo kasneje posadili v okolico šole. Razred, ki bo zbral največ oblačil, bo prejel posebno nagrado.

V šolo lahko učenci prinesejo oblačila, ki v omari stojijo, in:

  • so lepo ali deloma ohranjena, primerna za ponovno uporabo;
  • niso strgana, umazana ali poškodovana;
  • nimajo neprijetnih vonjev;
  • zbiramo le oblačila in ne spodnjega perila, obutve ter drugih dodatkov.

V želji in upanju k spremembam na bolje se veselimo sodelovanja.

EKO TIM

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..

Dostopnost