TEDNI VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA

TEDNI VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA

Na šoli smo z veseljem tudi letos pristopili k sodelovanju v projektu TVU. Letošnji 26. tedni vseživljenjskega učenja potekajo (izjemoma, tako kot lani) v jesenskem terminu, a z istim ciljem in sporočilom, da ozaveščajo o pomenu, različnih vlogah in možnostih vseživljenjskega učenja in izobraževanja posameznika, skupine, celotne družbe.

V času od 6. 9. do 10. 10. 2021 so se na šoli odvijali različni dogodki. V projektu so sodelovali učenci in učitelji, večji del dogodkov je bil namenjen učiteljem v kolektivu. Paleta kolegialne izmenjave znanj, spretnosti, izkušenj, je bila pisana. Učitelji smo si izmenjali dobre prakse, dobili smo priložnosti za ustvarjanje na različnih področjih (športnem, ustvarjalnem, jezikovnem, kulturnem…).

Spodaj si lahko pogledate galerijo utrinkov iz delavnic v času Tednov vseživljenjskega učenja.

Z OŠ Nove Jarše smo tako prispevali svoj kamenček v mozaik: Slovenija, učeča se dežela!

Koordinatorka TVU: Martina Zrinski

 

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..

Dostopnost