SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

Spoštovani devetošolci,

Ponovno vas vabimo, da se nam pridružite na dnevu odprtih vrat v spletnem okolju, kjer bomo predstavili našo šolo in programe elektrikar, računalnikar in tehnik mehatronike.

Pridružite se nam lahko v sredo, 17. marca 2021, ob 17:00.

Na voljo vam bodo učitelji strokovnih področij, svetovalna delavka in dijaki šole, ki vam bodo svetovali pri vaši odločitvi za nadaljnje izobraževanje.

Vse predstavitve bodo potekale preko platforme Zoom, na enotni Zoom povezavi:

Meeting ID: https://arnes-si.zoom.us/j/96199720072

Za vse dodatne informacije smo dosegljivi na e-naslovu: irena.cerar@ssts.si ali na gsm:  051 372 502.