Srednja gozdarska, lesarska in zdravstvena šola Postojna – dan odprtih vrat

Spoštovani starši in učenci!

Srednja gozdarska, lesarska in zdravstvena šola Postojna vabi na Dan odprtih vrat, ki bo potekal v četrtek, 16. 11. 2023med 16.00 in 18.00.

V priponki najdete vabilo z več informacijami.

PRILOGA

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost