ŠPORTNI DAN za 6. in 9. razred (četrtek, 13. 4. 2023)

V četrtek 13. 4. 2023 bodo šestošolci in devetošolci imeli športni dan.
Prihod v šolo je ob 8:10 uri in imajo malico do 8:25 ure. Po malici se zberemo pred šolo in odpeljemo z avtobusom:

• 6. razredi: do BIT centra, kjer bodo imeli različne športne aktivnosti (badminton, hokej, plezanje, jazz dance in arkadni ples).
  • 9. razredi pa na pokrita odbojkarska igrišča na mivki.

KER BO NA TA DAN DEŽEVALO, VSI UČENCI, KI STE SE PRIJAVILI NA POHOD imate namesto pohoda ŠPORTNE AKTIVNOSTI V VELIKI TELOVADNICI.

Za športni dan potrebujete športno opremo: kratka majica, športne hlače ter čiste športne copate.
Aktivnosti bodo potekale od 9. – 12. ure. S seboj imejte nekaj pijače in kakšno športno, energetsko ploščico.

Prihod nazaj v šolo je predvidoma ob 12:30.

UČENCI MORATE NUJNO UPOŠTEVATI NAVODILA UČITELJEV SPREMLJEVALCEV!

Želim vam lep športni dan!

Vanja Rešetar