ŠOLSKO IGRIŠČE

Spoštovani starši, skrbniki in uporabniki šolskih igrišč,

v času izvajanja pouka in ostalih šolskih dejavnosti so šola in šolske površine namenjene učencem, ki se v tem času nahajajo v šoli in izvajajo šolske dejavnosti. To velja za termine od ponedeljka do petka in sicer med 7.30 in 16.uro. Kljub temu se veliko otrok (ki niso več pri pouku) in druge osebe v tem času zadržujejo na šolskem igrišču. S tem otežujejo in onemogočajo izvedbo dejavnosti otrokom, ki so še v šoli in hkrati ogrožajo »mehurčke« oddelčnih skupin otrok. Prosimo vas, da upoštevate navedena določila in s tem omogočite nemoteno izvajanje vzgojno pedagoškega procesa in brezskrbno igro naših otrok.

Hvala za razumevanje in pomoč.