Šolski idejni likovni natečaj “KRIVE SO ČEBELE”

V okviru Erasmus+ projekta smo na OŠ Nove Jarše razpisali likovni natečaj, kjer smo izbirali ideje za šolski grafit v sodelovanju s priznanima grafiterkama. Motiv je bil Zemlja brez čebel, onesnaževanje Zemlje in njene posledice #Blameitonbees.

Galerijo izdelkov vseh učencev, ki so sodelovali v natečaju si lahko ogledate spodaj.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost