SODELOVANJE UČENCEV OŠ NOVE JARŠE NA 7. LIKFESTU

Sodelovanje učencev OŠ Nove Jarše na 7. Likfestu, likovnem festivalu Pionirskega doma, Centra za Kulturo mladih

Tudi v letošnjem šolskem letu učenci naše šole sodelujejo na likovnem festivalu Pionirskega doma, Centra za Kulturo mladih, 7. LIKfestu.

Veseli nas, da je na letošnji razstavi hodnike Pionirskega doma na Komenskega 9 likovno popestrilo kar 32 likovnih del učencev naše šole.

Avtorjem čestitamo in jih spodbujamo k čim več ustvarjalnim podvigom še vnaprej.

Vljudno vabljeni k obisku druge razstave likovnih del, ki so nastale v okviru 7. Likfesta. Vabilo v prilogi.

PRILOGA
VABILO – 7. Likfest