ŠC PET – DIJAK ZA EN DAN

Dragi učenci, spoštovani starši!

Izbira prave srednje šole je zelo težka in pomembna odločitev v življenju. Želimo si, da boste tudi vi, v letošnjem šolskem letu, kljub omejitvam, lahko prišli do potrebnih informacij, ki vam bodo pomagale, da si pravilno začrtate svojo pot. Na Srednji tehniški in strokovni šoli ŠC PET vas vabimo, da se nam pridružite kot DIJAK ZA EN DAN in spoznajte kako poteka pouk v programih TEHNIK ELEKTRONSKIH KOMUNIKACIJ in EKONOMSKI TEHNIK. Posebno pozornost posvečamo dijakom športnikom, ki jim že več kot 15 let omogočamo uspešno usklajevanje šole in športne kariere. Učenci se na ta dan pridružijo pouku na izbranem programu.

Dijak za en dan bomo izvedli v naslednjih terminih:

  • četrtek 15. 12. 2022
  • četrtek 12. 1. 2023

Prijavite se na naslov svetovalna.sluzba@scpet.si Po prejeti prijavi, vam bomo posredovali nadaljnja navodila. V kolikor boste za šolo potrebovali opravičilo, vam ga bomo posredovali.

V prijavi navedite:

  • ime, priimek, razred in osnovno šolo, ki jo obiskuje;
  • za kateri program se zanimate;
  • kateri termin vam najbolj ustreza.

Veselimo se srečanja!

Dostopnost