Prvi šolski dan za učence od 2. do 9. razreda

Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

za nami je nenavadno, drugačno poletje. Kljub temu upamo, da ste našli nekaj trenutkov zase in ste si vendarle odpočili. S koncem avgusta se iztekajo počitnice, s tem pa se počasi bliža vrnitev v šolske klopi, kjer si bomo izmenjali vtise, poletne spomine in si zaupali želje, pričakovanja. Zato je prav, da vam posredujemo nekaj informacij o poteku prvega šolskega dne.

Več informacij o poteku prvega šolskega dne, si preberite na spodnjih dveh povezavah:

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost