Prvi šolski dan za učence od 2. do 9. razreda

Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

za nami je nenavadno, drugačno poletje. Kljub temu upamo, da ste našli nekaj trenutkov zase in ste si vendarle odpočili. S koncem avgusta se iztekajo počitnice, s tem pa se počasi bliža vrnitev v šolske klopi, kjer si bomo izmenjali vtise, poletne spomine in si zaupali želje, pričakovanja. Zato je prav, da vam posredujemo nekaj informacij o poteku prvega šolskega dne.

Več informacij o poteku prvega šolskega dne, si preberite na spodnjih dveh povezavah:

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..

Dostopnost