PRIJAVA NA DEJAVNOSTI PREKO LOPOLISa

Pri prijavi bodite pozorni, da izberete dejavnost Podaljšano bivanje ali Jutranje varstvo

Za izbiro dejavnosti kliknite na puščico, kot je označeno spodaj na sliki z rdečim okvirčkom

Dejavnost se potem pojavi na mestu, ki je označeno na sliki z zelenim okvirčkom. Ko se dejavnost obarva zeleno/modro, je izbrana.

Takrat vnesete ure prihoda ali odhoda in na koncu svojo izbiro shranite. 

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost