PREGOVORI NA STOPNICAH

Izdelki učencev so nastali v okviru dneva dejavnosti med katerim smo obeležili evropski dan jezikov (26. september). Učenci so razmišljali o rekih in pozitivnih mislih v različnih jezikih, ki so jih tudi slikovno ilustrirali. Fotografije sta posneli šestošolski Tijana Derajić in Lara Gergorec Knez.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost