POUK NA DALJAVO OD 9. 11. 2020

POUK NA DALJAVO

OD 9. 11. 2020

Spoštovani starši in učenci,

obveščamo vas, da zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID-19, na podlagi sklepa vlade RS in odredbe MIZŠ od ponedeljka, 9. 11. 2020 do nadaljnjega za vse učence od 1. do 9. razreda poteka pouk na daljavo.

Na spletni strani šole pod zavihkom “Šola na daljavo” najdete informacije o pouku na daljavo.

Komunikacija med učitelji in učenci bo potekala preko orodja MS Teams in elektronske pošte.

Starši, spodbudite vaše otroke, da svoje obveznosti opravijo samostojno in odgovorno.

Sodelovanje pri pouku na daljavo je za učence obvezno.

Vaša vprašanja in dileme v zvezi s poukom na daljavo naslavljate neposredno na učitelja ali razrednika.

Upamo, da se bodo razmere ob upoštevanju vseh ukrepov za preprečevanje širjenja okužb čim prej izboljšale in da se bomo vsi vrnili v šolo.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.

Vodstvo šole in učiteljski zbor