POMOČ UKRAJINI

OŠ Nove Jarše (MOL) se pridružuje zbiranju pomoči Ukrajini v sodelovanju z Rdečim križem Slovenije.

Zbira se:

• pripomočki za osebno higieno
  • kompleti prve pomoči, material za prvo pomoč
  • hrana (rok uporabe vsaj ½ leta, zapakirano v originalno embalažo)
  • gasilska reševalna oprema – cevi, elektro agregati, črpalke… (oprema mora delovati, biti varna za uporabo, ne sme biti poškodovana ter znotraj roka uporabe)
  • osebna reševalna oprema – gasilske čelade, rokavice, škornji. (oprema mora delovati, biti varna za uporabo, ne sme biti poškodovana ter znotraj roka uporabe)

V kolikor imate možnost prispevati karkoli od zgoraj naštetega, lahko otroci stvari prinesejo v šolo.

Finančna pomoč
Finančne prispevke posameznikov in poslovnih subjektov zbirata Rdeči križ Slovenije in Slovenska Karitas:

Rdeči križ Slovenije,
Mirje 19, 1000 Ljubljana

TRR: SI56 0310 0111 1122 296
Sklic: SI00 96889
BIC BANKE: SKBASI2X
Koda namena: CHAR

Slovenska karitas,
Kristanova ulica 1, 1000 Ljubljana

TRR: SI56 0214 0001 5556 761
Sklic: SI00 870
Koda namena: Pomoč Ukrajini.