POMAGAJMO SI

Spoštovani starši,

zaradi razmer, v katerih se je znašla Slovenija, se soočamo s številnimi izzivi, ki jih uspešno rešujemo s skupnimi močmi.

V teh okoliščinah svojo pozornost in naklonjenost še posebej namenjamo ljudem, ki potrebujejo konkretno pomoč ali samo »oddaljen« socialni stik. Morda sosedov otrok za učenje doma potrebuje kakšno gradivo, pa mu je trenutno nedostopno. Morda starši potrebujejo kakšen namig za igro, nasvet za zmanjševanje otrokove tesnobe ali svoje lastne. Morda iz najrazličnejših razlogov ne morejo v trgovino.

Če ste se sami znašli v taki ali podobni stiski oz. takšno situacijo prepoznate v drugi družini, to sporočite svetovalni službi na  jelena.vidmar@guest.arnes.si oziroma na telefon 040614189 (svetovalna služba) med 8.30 in 15.30 ali irena.cuk2@guest.arnes.si ali telefon: 069 982 727 ali luka.vizintin@os-novejarse.si ali 040 200 912.

Vsi, ki ste pripravljeni kakorkoli pomagati, razen z osebnimi stiki, svojo pripravljenost sporočite na: luka.vizintin@os-novejarse.si.

Hvaležni vam bomo za vaš odziv.

Ravnatelj: Emir Jušič