Obisk nogometašev NK Olimpija

V petek, 1. 3. 2024, so učenci Osnovne šole Nove Jarše drugo šolsko uro preživeli v družbi vratarjev Nogometnega kluba Olimpije. Prišli so tiskovna predstavnica kluba, maskota in vratarja Matevž Vidovšek ter Gal Lubej Fink. Nogometaša sta odgovarjala na vprašanja učencev in jim predstavila življenje profesionalnih nogometašev. Nato so imeli kviz, pri katerem so učenci lahko osvojili nagrado. Tisti, ki niso utegnili odgovoriti na vprašanje, pa so lahko po srečanju dobili vstopnice za naslednjo domačo tekmo, zapestnice, podpise vratarjev in obesek za ključe. Tekma je bila naslednji dan v soboto, 2. 3. 2024. Stadion je bil poln navdušenja, saj so igrali proti Celju. Rezultat je bil izenačen z 1:1.

Vaši novinarji

Ajda, Evelina, Sajra, Nija, Nal, Žan

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Dostopnost