NPZ 2022/23 in potek dela za učence od 6. do 9. razreda

V četrtek, 4. maja, v ponedeljek, 8. maja in v sredo 10. maja,  bo za učence 6. in 9. razreda potekalo nacionalno preverjanje znanja. V teh dneh bo potek dela za vse učence od 6. do 9. razreda spremenjen.

Obvestilo za učence 6. in 9. razreda:

• Na dan opravljanja NPZ učenci 6. in 9. razredov pridete v šolo ob 8.15 uri. Pomembno je, da ste točni.
  • Na oglasni deski preverite v kateri razred ste razporejeni in pred tem razredom počakate nadzornega učitelja.
  • S seboj imate modro ali črno pisalo, za matematiko pa tudi geotrikotnik, šestilo, svinčnik in radirko. Pisala piši-briši niso dovoljena.
  • V četrtek, 4. maja, pišete NPZ SLOVENŠČINO.
  • V ponedeljek, 8. maja, pišete NPZ MATEMATIKO.
  • V sredo, 10. maja, učenci 6. razredov pišete NPZ iz ANGLEŠČINE in učenci 9. razredov NPZ Domovinska in državljanska kultura in etika (DKE).

Nacionalno preverjanje znanja je za učence 6. in 9. razreda osnovne šole obvezno.

Obvestilo za učence 7. in 8. razreda:

• Učenci pridete v šolo ob 9.45 in imate malico, v ta namen bo spremenjen tudi vozni red šolskega prevoza.
  • O poteku dni dejavnosti vas bodo obvestili učitelji.
  • Učenci 8. razreda imate v ponedeljek, 8. maja pouk po rednem urniku v šolo pridete ob 9.05 in vstopate skozi vhod na razredni stopnji.

PRILOGA