Nov srednješolski portal za srednje šole

Spoštovani!

sporočamo, da je pred kratkim izšel nov srednješolski portal www.SrednjeŠole.si!

Ker se zavedamo, da je vpis v srednjo šolo ena izmed pomembnejših odločitev, s katero se sooči vsak mlad posameznik, so vsebine na strani nedvomno aktualne za vse osnovnošolce, njihova uporaba pa je popolnoma brezplačna. 

Več o portalu: https://srednjesole.aktualno.si/o-portalu/

Obiščete lahko tudi Facebook stran: https://www.facebook.com/srednjesole.si/

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost