MEDNARODNI LIKOVNI NATEČAJ

Na 16. mednarodnem festivalu Bodi umetnik »Igraj se z mano«, ki ga organizirata Center Janeza Levca Ljubljana in Društvo za kulturo inkluzije, so sodelovali tudi učenci 4. b-razreda OŠ Nove Jarše.  

Na letošnji natečaj je prispelo preko 4900 likovnih del in je sodelovalo 9 držav (Slovenija, Hrvaška, Srbija, Severna Makedonija, Slovaška, Ukrajina, Francija, Hong Kong, Italija). Izbrano je bilo tudi delo učenca Luke Stanišića. Iskrene čestitke! 

Luka Stanišić, 4. B

Zapisala mentorica Petra Kuhar 

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Dostopnost