INFORMATIVNI DNEVI na ERUDIO International School!

Pozdravljeni!

ERUDIO International School vzgaja vse dijake do najvišje ravni akademskih dosežkov in jim s tem omogoči, da dosežejo in razširijo svoje potenciale ter jih pripravi, da postanejo produktivni, odgovorni, etični, ustvarjalni in sočutni člani družbe.

Mednarodna programa IB MYP in IB DP sta odlična akademska priprava za katero koli univerzo po svetu!

Vabljeni tako bodoči dijaki, kot tudi njihovi starši na predstavitev IB programov, ki bo potekala:

  • v petek, 17. 2., ob 10. in 14. uri in 
  • v soboto, 18. 2. 2023, po predhodnem dogovoru.

Pridružite se nam na predstavitvi IB programov s prijavo tukaj.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..

Dostopnost