INFORMATIVA BO!

Jo boste obiskali tudi vi?

Lepo pozdravljeni,

ponovno se staro leto počasi poslavlja in nedvomno bomo temu letu zagotovo z veseljem rekli adijo in z iskricami v očeh, pričakali 2021, ki verjamemo, da bo odlično in polno novih priložnosti!

Glede na neverjetno hitre spremembe, smo se situaciji prilagodili tudi mi in glede na številne pozitivne besede in pobude, takoj odločili, da ne smemo izpustiti najpomembnejših PREDINFORMATIVNIH DNEVOV.

13. INFORMATIVO bomo izpeljali ONLINE na uradni Informativini spletni strani, 22. in 23. januarja med 9. in 18. uro.

13. INFORMATIVA bo tako potekala VARNO, brezplačno in podprto s strani Ministrstva za izobraževanje znanost, in šport, pa tudi s strani vseslovenskih univerz!