ERUDIO

Pozdravljeni!

Ker si želimo vzpostaviti sodelovanje z osnovnimi šolami in vami, svetovalnimi delavci, vam pošiljamo kratko predstavitev naše šole ERUDIO zasebne gimnazije.
Ker želimo bodočim dijakom dati možnost, da spoznajo tudi našo gimnazijo, vas vabimo, da jih seznanite, da bomo prisotni na Informativi 22. in 23. 1. 2021 in da se lahko 12. in 13. 2. 2021 udeležijo virtualnih informativnih dni na naši šoli (povezava bo vzpostavljena na naši spletni strani). Z veseljem pa se z bodočimi dijaki srečamo tudi na individualnih razgovorih.

Če imate kakršnakoli vprašanja, nas lahko kontaktirate:
– Sanja Tkalec (svetovalna delavka) 01 514 28 07, sanja.tkalec@erudio.si
– Karmen Kulašić (tajnica VIZ) 01 514 28 04, karmen.k@erusio.si

ali pa si ogledate naš predstavitveni letak na naši spletni strani
Več informacij o naši šoli vam pošiljamo v priponki.

Prijazen pozdrav.

Karmen Kulašić
tajnica VIZ
ERUDIO IZOBRAŽEVALNI CENTER,
Zavod za izobraževanje, svetovanje in organizacijo

Litostrojska cesta 40

tel.: 00 386 (0)1 514 28 04
gsm: 00 386 (0)41 901 167

VABILO

Letošnje informativne dneve bomo izvedli v on line obliki. Na informativni dan se lahko prijavite na spodnji povezavi:

Informativni dan bo potekal:

– v petek, 12. februarja 2021 ob 11:30

– v soboto, 13. februarja 2021 ob 10:00.

Ob prijavi bodo učenci pred pričetkom informativnega dne na mail prejeli link do e-informativnega dneva.