ERUDIO International School 

Pozdravljeni!

ERUDIO International School vabi vse dijake, ki si želijopokazati znanje, razkriti vse svoje talente in sposobnosti ter postati odgovornietični in sočutni člani družbe, na

DAN ODPRTIH VRAT, ki bo 20. decembra ob 11. uri, v prostorih šole na Litostrojski cesti 40 v Ljubljani.

ERUDIO International School združuje mladostnike, ki prihajajo iz različnih kulturokolij in vrednot, ki se spoštujejo ter imajo enake možnosti za uspeh.

Skupaj z dijaki ustvarjamo toplo, udobno in prijetno okolje, v katerem se naši dijaki počutijo varni.
Visoko motivirani pedagogi imajo oseben pristop do svojih dijakov. Spodbujajo jih, da pokažejo znanje, razkrijejo vse svoje talente in sposobnosti ter postanejo odgovorni, etični in sočutni člani družbe.
Naši dijaki so v celoti opremljeni z znanjem ter pripravljeni spreminjati in soustvarjati svet prihodnosti.

VEČ KOT UČENJE. UČENJE ZA ŽIVLJENJE.

Prosimo za predhodno potrditev udeležbe na internationalschool@erudio.si.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost