DELA UČENCEV 6.b in 6.c NA RAZSTAVI

V šolskem letu 2021/22 so učenci 5.b in 5.c pod vodstvom mentoric Mojce Sovdat in Renate Vugrešek Štamcar sodelovali na likovnem natečaju V objemu zvoka in slike, ki ga razpisuje Radio in televizija Slovenija. Izdelki učencev, ki so zdaj že v 6. razredu krasijo spletno stran https://ziv-zav.rtvslo.si/radijska-igra-za-otroke/v-objemu-zvoka-in-slike/2022/os-nove-jarse/649941. Vabimo vas, da si jih pogledate ob zanimivi radijski igri Peter Pan v Kensingtonskem parku.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Dostopnost