Darila, darila, darila …

December, mesec obdarovanja je končno tu! Obdarovanje je tradicija, s katero lahko razveselimo svoje bližnje. Vsekakor pa je bolje napisati kakšno pismo, kot  da bi kupili nekaj v zadnjem trenutku. Lahko tudi kaj naredimo in preizkusimo svoje ustvarjalne sposobnosti. Dobro darilo pa je tudi knjiga, ki ima lahko večji pomen kot odvečna oblačila. Za take priložnosti se lahko kupi knjige tudi na knjižnem sejmu, ki poteka vsako leto konec novembra.

Darila so lepa stvar, vendar zanje ni potrebno zapraviti velike količine denarja, saj so mnogo lepša tista, ki pridejo iz srca.

Vaši novinarki Ajda in Evelina

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..

Dostopnost