DAN ODPRTIH VRAT – tehnik optik, tehnik steklarstva in steklar

Spoštovani,

v mesecu januarju, 26. 1. 2023, smo za učence zaključnih razredov OŠ, še posebej pa za tiste, ki se letos odločajo o vpisu v srednjo šolo, ponovno pripravili dan odprtih vrat Šolskega centra Rogaška Slatina.

Naša šola nudi 5 izobraževalnih programov:

– gimnazija

– športni oddelek gimnazije

– tehnik optik

– tehnik steklarstva

– steklar

Smo edina šola v Sloveniji, ki omogoča izobraževanje za poklic tehnik optiktehnik steklarstva in steklar

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost