Brezplačne počitniške dejavnosti v Mestni knjižnici Ljubljana

Med zimskimi počitnicami Mestna knjižnica Ljubljana organizira brezplačne delavnice za osnovnošolce: https://www.mklj.si/novice/zimske-pocitniske-delavnice/

Zimske dneve med počitnicami si osnovnošolci lahko popestrite v ljubljanskih knjižnicah. Na delavnicah boste sestavljali robotke, risali s 3D pisali, se privajali javnega nastopanja in izdelovali ovitke za knjige, na urah pravljic pa boste lahko tudi v tem času prisluhnili čudovitim pripovedkam.

Na nekatere delavnice so potrebne predhodne prijave.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Dostopnost