Brezplačne počitniške dejavnosti v Mestni knjižnici Ljubljana

Med zimskimi počitnicami Mestna knjižnica Ljubljana organizira brezplačne delavnice za osnovnošolce: https://www.mklj.si/novice/zimske-pocitniske-delavnice/

Zimske dneve med počitnicami si osnovnošolci lahko popestrite v ljubljanskih knjižnicah. Na delavnicah boste sestavljali robotke, risali s 3D pisali, se privajali javnega nastopanja in izdelovali ovitke za knjige, na urah pravljic pa boste lahko tudi v tem času prisluhnili čudovitim pripovedkam.

Na nekatere delavnice so potrebne predhodne prijave.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..

Dostopnost