TANGRAM

6. c

Učenci 6. c razreda so se preizkusili v tangramu, ki je starodavna igra, ki izvira iz Kitajske. Je igra sestavljanka, ki vsebuje sedem delov. Ti deli so osnovni geometrijski liki. Iz teh likov je mogoče sestaviti veliko različnih oblik. Pomembno je le, da vedno porabite vseh sedem delov, ki se ne smejo prekrivati.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.