6. NACIONALNA IZMENJAVA KNJIŽNIH KAZALK

OŠ Nove Jarše se je v tem šolskem letu udeležila projekta nacionalne izmenjave knjižnih kazalk, ki jo organizira Sekcija za šolske knjižnice pri Zvezi bibliotekarskih društev Slovenije. Projekt je namenjen povezovanju šol, šolskih knjižnic in učencev ter spodbujanju branja.

V projektu so sodelovali učenci 4. in 5. razredov, ki so ustvarili raznolike kazalke.

Naša partnerska šola je bila Osnovna šola Dragomirja Benčiča Brkina Hrpelje. Poleg kazalk so nam poslali tudi simpatično pismo, snežinke in knjigo receptov Babica, povej mi 3.