PCR TESTIRANJE V STOŽICAH ZGOLJ Z NAROČILOM ZDRAVNIKA

Spoštovani,

od torka, 1.2.2022, za potrditev pozitivnega izvida zadostuje hitri antigenski test (v nadaljevanju – HAGT), ki ga izvedete pri pooblaščenemu izvajalcu hitrih testov.

Tudi učencem ne bo potrebno na potrditev samotestiranja s PCR Testom, temveč bo zadostoval HAGT, katerega pa v Stožicah ne izvajajo.

Testiranje lahko izvajate na že obstoječih lokacijah po Ljubljani in vseh okoliških krajih.

Še vedno bodo lahko zdravniki in pediatri bolne naročili na PCR testiranje  v Stožice. Brez naročila testiranje ne bo več možno.

Na podlagi zgoraj navedenega starše naprošamo, da otrok po pozitivnem samotestiranju ne pošiljate na PCR v Stožice.

V priponki vam pošiljamo shemo testiranja.