11. NATEČAJ RIMA RAJA

Med izbranci 11. natečaja Rima raja, festivala otroške poezije, ki so se s svojimi pesmimi uvrstili med najboljših trideset, je tudi Sergej Stanković iz 4.a – razreda.
Svojo pesem Moj prijatelj je predstavil na prireditvi, ki je potekala v sredo, 18. maja 2022, ob 18. uri v Kulturnem domu Ivana Cankarja na Vrhniki.

Sergeju iskreno čestitamo za doseženo 2. mesto in sicer v kategoriji mlajših učencev (od 1. do 5. razreda).

MOJ PRIJATELJ
Sergej Stanković, 4.A, OŠ Nove Jarše