ZOTKINI DNEVI ODPRTIH VRAT 2023

V času prihajajočih šolskih počitnic je ekipa ZOTKS za vas pripravila zimske počitniške
Zotkine dneve odprtih vrat 2023.
Na sporedu bosta dva identična sklopa med obema tednoma zimskih počitnic.

Na daljavo imate na voljo štiri zanimiva predavanja in delavnice. Vsa so povezana s temami, ki jih na Zotki pokrivajo in so namenjena učencem, dijakom, učiteljem, mentorjem in komurkoli, ki jih zanimata naravoslovje in tehnika.

Udeležba je brezplačna, vendar so za posamezna predavanja potrebne prijave, ki so že odprte.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

Razpored popravnih izpitov v jesenskem roku

Dragi učenci,

na pedagoški konferenci v sredo, 3.7.2024 smo sprejeli sklep o razporedu popravnih izpitov v jesenskem izpitnem roku. Popravne izpite bo mogoče opravljati od torka, 27. 8. 2024, do petka, 30. 8. 2024 po naslednjem razporedu..

Dostopnost