ZIMŠKA ŠOLA V NARAVI (Areh), 2. dan

Za nami je sončen, skoraj pretopel dan, poln novih izkušenj in zanimivih anekdot. Učenci smučarji napredujejo in vsi so ze osvojili vlečnico.

Strinjajo se, da je najbolj tečna stvar pri smučanju obuvanje smučarskih čevljev. Najbolj prijetno pa je, ko jih lahko sezujejo. Nekaterim pa je danes uspelo, da so smučarske čevlje obuli na napačne noge in jih celo zapeli. Mojstrsko, ni kaj. Zvečer smo se nekaj novega naučilli o splavarjenju in ponovili FIS pravila.

Nismo pa pozabili niti na maškare.

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost