ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA

ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA

Spoštovani starši, učenci, prijatelji dreves,

v tem šolskem letu bodo zbiralne akcije starega papirja 21. 10. 2021, 17. 2. 2022 in 19. 5. 2022.

Papir bomo zopet tehtali. Rezultate bomo ob koncu akcije izobesili na šolskih oglasnih mestih in spletni strani. Najbolj pomembno od vsega je, da z zbiranjem odpadnega papirja rešujemo drevesa.

Drevesa so majhni živi planeti, ki nudijo hrano, zavetje mnogovrstnim živalim tudi nam ljudem. In prepričani smo, da ste že vsi kdaj občutili olajšanje, ko ste se v vročih poletnih dneh zatekli v senco pod drevo. V vetrovnih dneh drevesa vsaj malce zaustavijo sunke vetra in dežja, kakor tudi zmanjšujejo onesnaženost ozračja s filtriranjem zraka.

Naj se tudi naši otroci zatekajo pod sence dreves …

Eko tim OŠ Nove Jarše

 

Dostopnost