ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA

Spoštovani starši,

sporočamo, da bo zbiralna akcija papirja, zaradi trenutnih epidemioloških razmer, prestavljena na 10. marec 2022. Tokrat bomo poleg odpadnega papirja zbirali tudi zamaške. Zamaške lahko učenci prinesejo razrednikom, ki jih bodo zbirali do 31. 3. 2022.

Lep pozdrav,
Eko tim

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost