ZAMAŠKONJAM – zbiranje plastičnih zamaškov za dobrodelen namen

Naša šola tudi letos sodeluje v ustvarjalno-trajnostnem natečaju Zamaškonjam. Vabimo vas, da zbirate plastične zamaške in jih prinesete v šolo v zato namenjene škatle, ki stojijo na hodnikih šole. Zamaške bomo zbirali do 31. 3. Podarili jih bomo Društvu Vesele nogice (društvo za otroke in odrasle z motnjami v razvoju).

V okviru natečaja bodo učenci izdelali kreativnega Zamaškonjama (na fotografiji je lanskoletni) za katerega boste lahko glasovali od 6. 3. do 12. 3. 2023. Navodila za glasovanje sledijo.