VPIS V PRVI RAZRED

Spoštovani starši! 

Obveščamo vas, da bo vpis prvošolcev na Osnovni šoli Nove Jarše potekal od 14. do 18. februarja 2022.

Zaradi upoštevanja zaščitnih ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe z virusom Covid – 19, bo vpis potekal po vnaprej določenih terminih, ki smo jih v vabilu poslali vsem staršem po pošti. V kolikor vabila niste prejeli ali imate dodatna vprašanja, nas kontaktirajte na 040 614 189 ali irena.cuk@os-novejarse.si.  

Več informacij glede vpisa dobite tukaj.

Vas zanima, kaj počne muca Copatarica na naši šoli? Skupaj z otroki si oglejte posnetek na spodnji povezavi.

MUCA COPATARICA V ŠOLI

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo! 

Irena Čuk, šolska svetovalna služba                                                                                    Emir Jušič, ravnatelj

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost