VPIS PRVOŠOLCEV

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo vpis prvošolcev na Osnovni šoli Nove Jarše potekal od 9. do 12. februarja 2021.

Zaradi upoštevanja zaščitnih ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe z virusom Covid – 19, bo vpis potekal po vnaprej določenih terminih, ki smo jih v vabilu poslali vsem staršem po pošti. V kolikor vabila niste prejeli ali imate dodatna vprašanja, nas kontaktirajte na 040 614 189 ali irena.cuk@os-novejarse.si.

Vas zanima, kaj počne Muca Copatarica na naši šoli? Skupaj z otroki si oglejte posnetek na spodnji povezavi.

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo!

Irena Čuk,                                                                                                     Emir Jušič,

šolska svetovalna služba                                                                            ravnatelj