Vesela pomlad danes BO!

Kljub vremenskim pomislekom bo “Vesela pomlad” danes pričakala vse mlade in malo manj mlade, da se skupaj podružimo. Palačinke in mafini so že pripravljeni, da skočijo v lačne želodčke, voda za kavo in čaj pa je tudi že pristavljena.

Če bi slučajno nebo jokalo, imamo v šoli tudi streho. 🙂

Vidimo se ob 16. uri!

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost