Umetnine učencev na razstavi izvirne otroške risbe 2023  

(Koroška galerija likovnih umetnosti, 15. september  – 3. oktober)

Učenci naše šole so s svojimi likovnimi deli sodelovali na 31. natečaju za izvirno otroško likovno in literarno delo ter fotografijo 2023, ki je v letošnjem letu potekal pod okriljem Koroške galerije likovnih umetnosti. Na natečaj je pripelo 1034 likovnih del, od katerih je strokovna komisija na razstavo uvrstila 490 likovnih del. 

Veseli nas, da je na razstavi kar 13 likovnih del učencev naše šole.

Uvrščena dela: 

Mentorica: Kristina Božič 

 • Alina Erveš, 5. razred, Igrivi portret 
 • Teodor Marković, 5. razred, Igrivi portret 
 • Sabrina Premerl, 5. razred, Igrivi portret 
 • Sofia Ema Stubičar, 5. razred, Igrivi portret  
 • Nikola Velinov, 6. razred, V dežju  
 • Lucija Tisaj, 8. razred, Igrivi portret 
 • Tjaša Kramer, 8. razred, Melodije 
 • Đorđe Marković, 8. razred, Melodije 
 • Binak Ramai, 8. razred, Melodije 

Mentorica: Mojca Sovdat

 • Tara Derajić, 5. razred, Miijaav 
 • Kosta Knežević, 5. razred, Pikasov odštekanec 
 • Tina Mišjak Borštner, 5. razred, Mačji lov
 • Eva Pegan, 5. razred, PIC a SO njam 

Učencem in učenkam čestitamo ter jim želimo čim več ustvarjalnega navdiha tudi v prihodnje. 

PRILOGA:

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost