Učitelji razmontirali devetošolce

Učitelji OŠ Nove Jarše so v igranju odbojke razmontirali devetošolce, ki so poraz slabo sprejeli.

Na osnovni šoli Nove Jarše je 20. 12. 2023 ob 13.00 potekala tekma v odbojki med učitelji in devetošolci. Sodelovalo je sedem učiteljev ter kar osem učencev, namreč eden od njih se je tekmovanja udeležil, vendar je po 1. setu odšel iz telovadnice. Dogajanje se je začelo ob 13.00 uri. Učenci od 1. razreda in vse do 9. razreda so si z učitelji ogledali tekmo. Tekma je bila zelo napeta, kajti učitelji so na začetku izgubljali. Vse se je spreobrnilo, ko sta učiteljica Krištof Kobal Barbara in učitelj Petrovič Anže z matematičnimi in fizičnimi računi odbijala zgornji in spodnji servis. Tako so v 1. setu učitelji zmagali učence s 25:17. Drugi set se je odvijal dokaj dobro, dokler učitelji niso servirali in se je žoga odbila točno na črti. Tako se je začel prepir med učitelji in učenci, zato so set ponovili. Devetošolcem žal tudi v 2. setu ni šlo dobro, saj se niso strinjali pri igri in tako je nastal med učenci nemir. Učitelji so zopet zmagali učence z 25:11. Devetošolci so bili zelo jezni in poraza niso mogli sprejeti. Ne le to, da poraza niso mogli sprejeti, ampak so tudi takoj zapustili telovadnico brez pozdrava učiteljev. Tekma se je končala ob 13.35 uri.

Nika Jozić, 9.a

Dostopnost