Svetovni dan hrane

Vsako leto 16. oktobra (že več kot 40 let) obeležujemo svetovni dan hrane

Voda je omejena, vendar je neskončno dragocen naravni vir. Brez vode ne bi bilo ne življenja, ne hrane…

Več o svetovnem dnevu hrane si lahko preberite s klikom na tukaj.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=dqImrjUaUAk 

UPORABNE POVEZAVE

Preberite še …

PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO!

Vabimo vas, da se pridružite projektu PODARI OBLEKO, POSADI SMREKO! Z vašo pomočjo bomo v sredo, 27. 3. 2024 od 7. do 17. ure, pri ograjenem igrišču (enako kot za zbiralno akcijo starega papirja), zbirali stara oblačila.

Šolski idejni natečaj “Krive so čebele”

V okviru Erasmus + projekta, lepo vabljeni na šolski ustvarjalni natečaj “Krive so čebele – čas je za igro”, kjer bomo izbirali ideje za družabno (talno) igro na šolskem igrišču, v okviru postavitve čebelje senzorne poti.

Dostopnost